All-in: Onbezorgd tafelen
voor een vaste prijs
Twee en een half uur heerlijk tafelen bij Dientje voor een vaste prijs. Geniet van een heerlijk meergangen menu, met onbeperkt drankjes. Kies voor een 3- of 4-gangen arrangement inclusief drank. Dat is pas voordelig genieten!

All in bij Dientje
Uit eten in Gemert was nog nooit zo leuk en gezellig. Geniet in Dientje’s Huiskamer van een heerlijk diner en onbeperkt drankjes voor een voordelige all-in prijs. Kies van de menukaart je gerechten en bestel zo veel drankjes als je zelf wilt. Je hebt keuze uit vele frisdranken, speciaalbieren en huiswijnen. Natuurlijk schenken we ook een heerlijke kop koffie of thee.


Stel je eigen menu samen
Je hebt keuze uit een heerlijk menu met diverse voor-, hoofd- en nagerechten. We wisselen regelmatig van gerechten, zodat we ook seizoensgerechten of speciale wensen van onze gasten kunnen toevoegen.
All in arrangementen
(2,5 uur)
3-gangen All-in € 42,50 (2,5 uur)
4-gangen All-in € 47,50 (3 uur)
Kinderen (all-in)
Voor kinderen hebben we een speciale kinderkaart:
1 gang € 12,50
2 gangen € 15,00
3 gangen € 17,50
Ook voor de kinderen geldt inclusief drank.


Huisregels
- Wilt u na de 2,5 uur nog even blijven borrelen, dan betaalt u de gewone consumptie prijs.
- ‘All-in’ betekent: een gangenmenu inclusief drank (bier/fris/wijn/koffie/thee, speciaal bieren)
- Wilt u liever likeurs en/of sterke dranken, dan geldt een toeslag van € 2,50 p.p. op het arrangement bedrag.
- Eventuele cadeaubonnen kunt u ook gebruiken voor het all-in arrangement.